Bezpečnostní místnost

Náš úkryt/bezpečnostní místnost byla vyvinuta na základě více než dvou desetiletí zkušeností s ochranou zaměstnanců a majetku v celém Spojeném království. Naše první zabezpečené místnosti poskytovaly ceněnou bezpečnost tím, že bránily zlodějům v útocích na bankomaty a zároveň poskytovaly personálu CIT (cash in transit) bezpečné prostředí při doplňování hotovosti po celé zemi, někdy i na vzdálených místech.

Většina národních bank, supermarketů a nezávislých poskytovatelů bankomatů využívá naše řešení pro bezpečné místnosti. S využitím těchto odborných zkušeností a znalostí jsou v současné době instalovány naše úkryty/bezpečnostní místnosti, aby chránily jednotlivce s velkým jměním a vážené zaměstnance po celém světě. Máme rostoucí seznam globálních partnerů, kteří disponují rozsáhlými odbornými znalostmi v oblasti osobní bezpečnosti, které vám mohou pomoci poradit, navrhnout a nainstalovat váši bezpečnostní místnost.

Naše bezpečnostní místnost prošla různými balistickými testy, které jí umožňují chránit jednotlivce i v těch nejnepřátelštějších situacích. Díky svému jedinečnému modulárnímu designu lze naši bezpečnostní místnost nainstalovat rychle a bez velkých úprav ve většině budov. Má další výhodu v tom, že je nákladově efektivní, protože jej lze snadno přemístit, když hrozba odezní.