Ochrana firemních prostor

Naše úkryty/bezpečnostní místnosti a sekční bezpečné stěny/bezpečné stěny poskytují flexibilní a nákladově efektivní řešení hrozeb, které existují v současném světovém klimatu.

V této nejisté době se stalo prioritou chránit vaši pracovní sílu doma i v zahraničí. Ať už zaměstnanci pracují na zahraniční ambasádě nebo na vzdálených ropných či plynových polích, naše úkryty/bezpečnostní místnosti mohou být instalovány za méně než jeden den a poskytují vynikající řešení pro zastaralé metody, které jsou časově náročné a neposkytují žádné záruky odolnosti proti určitým druhům munice.

Můžeme navrhnout, dodat a nainstalovat vaš úkryt tak, aby vás udrželv bezpečí i po několik dní s možnostmi ochrany proti výbuchu a požáru. Vaše bezpečnostní místnost se může stát plně soběstačným bezpečným přístavem s vlastní nezávislou energií a komunikací. Strávili jsme mnoho let zkoumáním požadavků a spoluprací se specializovanými vojenskými a vládními agenty, abychom vytvořili naše bezpečné prostory a zajistili, že vaši vážení zaměstnanci budou mít bezpečné útočiště.

pro školy…

school kids running

pro hotely…

5 star hotel at night

pro ambasády…

city skyline