O nás

Jako úplně první společnost ve Spojeném království jsme začali navrhovat, specifikovat, vyrábět a instalovat cenově dostupné bezpečnostní místnosti, my jsme originální panic room company.

S více než 20letými zkušenostmi v ochraně osob a majetku jsme dodali širokou škálu úkrytů na zakázku po celém světě jak pro soukromé rezidenční klienty, tak pro komerční podniky.

Jak společnost The Panic Room Company rostla a rozvíjela se, rostla i naše nabídka. Kromě poskytování bezpečnostních místností spolupracujeme s hotelovými skupinami, školami, ambasádami a komerčními kancelářemi, abychom vytvořili bezpečné prostory pro velké skupiny lidí pomocí sekčních bezpečných stěn a sad neprůstřelných dveří.

S využitím našich odborných znalostí v oblasti osobní bezpečnosti také navrhujeme, specifikujeme a stavíme jaderné kryty pro začlenění do obytných domů. Ve spolupráci s předními světovými dodavateli nabízí každý z našich jaderných krytů tu nejlepší ochranu domácností.

Od bezpečného místa pro uložení cenností během dovolené nebo hledání útočiště v případě vloupání až po vysoce vnímanou hrozbu teroru nebo útoku střelnou zbraní, atentátu nebo pokusu