Necelý měsíc od našeho jmenováni jediným zástupcem společnosti Andair AG ve Velké Británii vidíme, že objednávky produktů Andair rostou týden co týdne, protože globální populace se stále více zajímá o světový řád.

Švýcarská společnost Andair AG je specialistou na filtraci NBC (nukleární, biologická, chemická) a ochranu proti výbuchu pro technologii krytů. Společnost má v této oblasti více než 40 let zkušeností a komponenty Andair je vybaveno více než 3 000 instalací v nejméně 55 zemích.

Paul Weldon, výkonný ředitel společnosti The Panic Room Company, komentuje: “První objednávku jsme obdrželi během několika hodin po našem jmenování a od té doby vzrostly dotazy a prodeje.

“Budujeme skvělé pracovní vztahy se společností Andair a nedávno jsme si sami objednali několik jejich produktů pro projekty protiatomových krytů, které si objednali naši klienti po celém světě. Nyní jsme v procesu výstavby protiatomových krytů připravených k instalaci a uvedení do provozu.”

Paul dodává: “Poptávka bude v dohledné budoucnosti velmi vysoká a mnoho lidí vyjádří své obavy z pokračující války na Ukrajině. Produkty Andair byly vždy našimi “nezbytnými” produkty, pokud jde o jadernou, biologickou a chemickou ochranu (NBC) při navrhování a výstavbě protiatomových krytů. Zdá se, že je to stejné pro mnoho dalších společností a jednotlivců, kteří chtějí nejlepší úroveň ochrany. ”

Pro více informací o jakýchkoli produktech Andair, nebo pokud byste chtěli více informací o našich službách návrhu, výroby a instalace jaderných krytů, neváhejte nás kontaktovat na +44 (0) 1709 730260 nebo e-mailem

info@bezpecnyukryt.cz