Od té doby, co Rusko napadlo Ukrajinu, jsme u nás v The Panic Room Company zaznamenali obrovský nárůst poptávek a následných objednávek na protiatomové kryty.

Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku došlo k nárustu poptávek a celosvětového zájmu o mnoho našich produktů, zejména o protiatomové kryty.

Paul Weldon, výkonný ředitel společnosti The Panic Room Company, vysvětluje: “Způsob, jakým se díváme na svět, se v posledních několika měsících dramaticky změnil. Lidé se začínají obávat budoucnosti a toho, co by mohla přinést. A tento zájem o osobní bezpečnost se promítá do toho, že spotřebitelé hledají způsoby, jak chránit sebe a své rodiny, pokud by došlo k nejhoršímu.

“To je něco, v čem se dobře vyznáme, protože po mnoho let pomáháme lidem, aby se cítili bezpečně a chráněni ve svých domovech s našimi úkryty a bezpečnostními místnostmi. Dalším krokem je samozřejmě návrh a výstavba na míru šitého protiatomového krytu nebo podzemního krytu.”

Paul pokračuje: “V posledních pěti letech jsme postavili několik protiatomových krytů pro soukromé klienty, ale když Rusko v březnu napadlo Ukrajinu s dotazy se roztrhl pytel. Jaderná, biologická, chemická (NBC) ochrana je oč tu běží a jediný způsob jak toho dosáhnout je s protiatomovým krytem.

Chcete-li se dozvědět více o protiatomových krytech a o tom, jak byste je mohli začlenit do svého majetku, kontaktujte nás na čísle +44 (0) 1709 730260 nebo e-mailem info@bezpecnyukryt.cz