S potěšením oznamujeme, že společnost The Panic Room Company byla jmenována jediným zástupcem společnosti Andair AG ve Velké Británii.

Společnost Andair AG se sídlem ve Švýcarsku je specialistou na NBC (jadernou, biologickou, chemickou) filtraci a ochranu proti výbuchu pro technologii krytů. Společnost má v této oblasti více než 40 let zkušeností a více než 3 000 velkých instalací v nejméně 55 zemích je vybaveno komponenty Andair.

Paul Weldon, výkonný ředitel společnosti The Panic Room Company, komentoval jmenování slovy: “Po specifikaci a použití široké škály produktů společnosti Andair v mnoha projektech panických místností a protiatomových krytů v posledních několika letech je postup na jediného britského agenta velmi pozitivním obchodním vývojem pro obě společnosti.”

Paul dodává: “Pro každého klienta, který chce vytvořit zejména protiatomový kryt, bychom vždy doporučili používat produkty Andair, abychom zajistili bezkonkurenční ventilaci a ochranu v případě nejhoršího.”

Pro více informací o produktech Andair nebo pokud byste se chtěli dozvědět více o našich službách návrhu, výroby a instalace protiatomových krytů, neváhejte nás kontaktovat.