Téměř před dvěma lety jsme zveřejnili blog s podrobnostmi o protiatomovém krytu, který jsme navrhli, postavili a nainstalovali pro soukromého klienta ve Velké Británii. I když to pro nás nebylo vůbec neobvyklé (stavíme protiatomové kryty již několik let), pro mnoho lidí to bylo překvapením, protože si neuvědomovali, že to uděláme, a byli také ohromeni, že lidé skutečně chtějí takové “rozšíření” svých domovů. Rychle vpřed o rok a ruská invaze na Ukrajinu vyvolala exponenciální nárůst dotazů na protiatomové kryty zde v The Panic Room Company.

Je velmi děsivé vidět, co se právě teď děje ve východní Evropě a upřímně doufáme, že válka může být ukončena velmi rychle bez dalšího krveprolití na obou stranách. To znamená, že můžeme také zcela pochopit obavy a obavy lidí, že pokud se válka vystupňuje, jaderná, biologická a chemická ochrana a bezpečnost (NBC) v případě útoku jadernými nebo biologickými zbraněmi by se mohla stát skutečnou prioritou.

“Když jsme do našeho portfolia přidali protiatomové kryty, nenapadlo mě, že se svět řítí z jedné děsivé situace – globální pandemie Covid-19 – na pokraj 3. světové války,” komentuje Paul Weldon, výkonný ředitel společnosti The Panic Room Company.

Paul pokračuje: “Pro každého, kdo chce chránit sebe a svou rodinu před útokem, konečným plánem by bylo pověřit našeho specialistu s na míru vytvořených protiatomových krytů, protože mají zaručenou ochranu NBC.

„Používáme pouze ty nejkvalitnější komponenty v našich jaderných a biologických krytech a spolupracujeme s těmi nejlepšími světovými dodavateli, kteří jsou schopni dále zlepšovat naše vlastní znalosti a využití technologií.

„Máme velké zkušenosti v této konkrétní oblasti a jsme schopni specifikovat a postavit jaderné a biologické kryty na základě specifických požadavků. Pokud chcete zachovat život v případě jaderného útoku, je jedinou možností takový kryt s osvědčeným vzduchovým a filtračním systémem.“

Paul uzavírá: “Můžeme jen čekat a uvidíme, jak se současná válka vyvine, ale čas je podstatný, pokud jde o vytvoření protiatomového krytu. A samozřejmě, jakmile je úkryt nainstalován, poskytne klid a jistě přidá hodnotu k ceně jakéhokoli majetku. Doufáme však, že nikdy nebudou muset být použity, spíše jsou k dispozici jako opatření “jen pro případ”.